דף הבית >> שרה נתניהו
 3


*
מאות גולשים התענינו  בניתוח הגרפולוגי של ביבי נתניהו . רבים שאלו: מה עם שרה?  באדיבות ידיעות אחרונות 5.12.13  פורסם כתה היד שלה ואני שמח לשתף את תוצאות האבחון עם הגולשים.
 
נתחיל בחיוב: אינטליגנטית, ערנית מאוד, מהירת תפיסה. במקביל, פדנטית מאוד. דורשת מעצמה ומהסובבים אותה.  יוזמת.  פועלת בדריכות רבה. עומדת על שלה. ביקורתית מאוד.  בעצם, לא ממש מתנשאת אבל, קצרת רוח.  מגיבה בחריפות.  להבדיל מבעלה:  לא דיפלומטית. למרות הפקחות שלה לא מצליחה ובדרך כלל גם לא משתדלת לעקוף עימותים.  מצויה רוב הזמן בעמדה של התגוננות והודפת התקפות גם ללא איום.  כן. בדרכה  היא ישרה. אין בה ממדים של "העמדת  פנים". היא לא ממהרת לחשוף עמדות  אבל תביע את דעתה בפסקנות בסיטואציה המתאימה לה. מרגישה חד משמעית ו"צודקת". די נהנית מהתמודדות ומ"ניצחון".  
משתדלת שלא להביע רגשות. לא "חמימה" במסגרת רחבה. מאוד מחויבת לגבי מה ששיך לה. בעל, ילדים, רכוש.  לא נחבאת אל הכלים אבל שומרת כל הזמן על ריחוק. שכלתנית . מבליעה בדרך כלל את רגשותיה בודאי מהרבים. מדחיקה.   ראש אנליטי , בדרכה: "הגיונית"  ופרגמאטית . פועלת ע"פ תוצאות מושגות. דומיננטית בחוג הפרטי. כן, אני מניח שביבי מתייעץ איתה לא פעם  ולא מעט, סומך על הדעות שלה. יש לה הגיון ופרקטיות אבל לא בהכרח אובייקטיביות ויכולת להאזין. איננה מוותרת על ההגנות שלה. 
(אמנם היא נכוותה לא פעם- לא תמיד "בצדק".)  הרבה יותר "פולה" מאשר "סוניה". 
 מעריכה אנשים בחלק מהמקרים  אבל גם מבטלת, מתעבת.  חסרה נינוחות. יש לה משמעת עצמית אבל המתיחות הרבה שלה פורצת לעיתים  את מיגבלות ההיגיון. נראה כי היא חסרה  איתנות פנימית בכדי לקבל את העולם באופן יותר הרמוני וסלחני.
 
זה מה שיש. זו שרה,   רעית ראש הממשלה שרבים אוהבים לשנוא.  ראו גם את הממדים החיוביים.
 
אבי ויס
 
5.12.13
 
 

 
החתימות על הסכם  טראמפ- קים  כל הסיפור
 
נדמה שאין פער גדול מזה:
 החתימה של טראמפ ,במקביל לאישיותו, יוצאת דופן. טראמפ מעדיף לחתום בעט ספוגי ( ולא  בעט ממוקד כמו עט כדורי או ציפורן). העט הספוגי מרחיב את נוכחות החתימה ע"ג הנייר. ביטוי המדגיש את הממד האנוכי- אגוצנטרי וגם את הממד היצרי. הצורות המתקבלות הן מוגזמות, "מרוחות", חושניות וסובייקטיביות. משאירות מעט מקום לסביבה ולאחרים. "אין בלתי"!. חומת אגו בלתי עבירה.
הדמיון לא יתקשה לתאר את "הילד – איש" שהכול נועד לספק את צרכיו.
מהלכיו של טראמפ אפשר שיהיו "לטובתנו" וגם יעלו את שערי הבורסה אבל יש בהם מידה של טיפשות וסובייקטיביות. טראמפ מודיע  כי הוא וקים  FELL UN LOVE.
 
החתימה של קים שונה בתכלית:
קים, חותם באותיות קטנות, מרווחות. מהירות.  יש בחתימתו  פקחות רבה ופראגמטיות וחסר בה לחלוטין ממד רגשי או אנושי.
 בני אדם לגביו הם כל משחק. הוא משוחרר לחלוטין מרגשות של חמלה ואמפטיה.  הוא מבחין (כמו , להבדיל נתניהו)  בתלות של טראמפ בחיזוקי אגו ופועל בהתאם.
 
העברתי את הערכים הנמדדים של שתי החתימות (לחץ, מהירות, גודל, עריכה ועוד) לתכנת גרפןלוגיקס לאבחון גרפולוגי ממוחשב והתוצאות שהתקבלו, מרתקות:
 
 
 
 
 
 
טראמפ:
נטיה אגוצנטרית.. קושי "לעמוד בצל" ורגישות למעמד אישי.  זריזות מחשבתית אבל לא אובייקטיביות.
מזג סוער אם כי הצלחה להצניע נטייה זו במרבית המקרים....
קושי להיות מרוצה.  צורך בפעלתנות מתמדת .. נטייה לקוצר רוח וחוסר סבלנות.
דחפים עזים. נטייה לפתח ציפיות גם מעבר לניתן להשגה... נטייה להגיב בחריפות כאשר הדברים אינם מסתדרים על פי רצונותיו.  נטייה לשפוט באופן מחמיר ובקורתי. דריכות רבה. חסרה "נינוחות".
 
 
קים:
 
אישיות ממולחת ומתוחכמת מגלה מקוריות ויודעת לנצל תכונות אלה לקידום שאיפות ואינטרסים.
יכולת הסתגלות מהירה לדרישות ולמצבים ובו בזמן, נטייה לגלות רגישות לעצמאות ופרטיות. הפנמה ו"בררנות" ביצירת קשר.
איזון בין יכולת אבחנה מהירה של המציאות ובין נטייה לפעול בשיקול דעת ובתכנון עצמי בלי להיסחף לרגשנות.
טיפוס ראלי ופרקטי המגלה פיקחת רבה והתמצאות מהירה בכל הכרוך בצד המעשי והיומיומי של החיים.  צפוי כושר אנליטי ויכולת אבחנת העיקר.
 
 
גרפולוגיקס, תכנה ייחודית שפותחה בשיתוף פעולה בין הגרפולוג אבי ויס לביןITD  אידית קליימן מופצת בימים אלה לשימוש כאמצעי לאבחון מועמדים.
 
אבי ויס 0507570131                                         אידית קליימן 0549700108
 
     http://avi-weiss.co.il                                http://graphologix.co.il/
הכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט
לייבסיטי - בניית אתרים