דף הבית >> שרה נתניהו
 3


*
מאות גולשים התענינו  בניתוח הגרפולוגי של ביבי נתניהו . רבים שאלו: מה עם שרה?  באדיבות ידיעות אחרונות 5.12.13  פורסם כתה היד שלה ואני שמח לשתף את תוצאות האבחון עם הגולשים.
 
נתחיל בחיוב: אינטליגנטית, ערנית מאוד, מהירת תפיסה. במקביל, פדנטית מאוד. דורשת מעצמה ומהסובבים אותה.  יוזמת.  פועלת בדריכות רבה. עומדת על שלה. ביקורתית מאוד.  בעצם, לא ממש מתנשאת אבל, קצרת רוח.  מגיבה בחריפות.  להבדיל מבעלה:  לא דיפלומטית. למרות הפקחות שלה לא מצליחה ובדרך כלל גם לא משתדלת לעקוף עימותים.  מצויה רוב הזמן בעמדה של התגוננות והודפת התקפות גם ללא איום.  כן. בדרכה  היא ישרה. אין בה ממדים של "העמדת  פנים". היא לא ממהרת לחשוף עמדות  אבל תביע את דעתה בפסקנות בסיטואציה המתאימה לה. מרגישה חד משמעית ו"צודקת". די נהנית מהתמודדות ומ"ניצחון".  
משתדלת שלא להביע רגשות. לא "חמימה" במסגרת רחבה. מאוד מחויבת לגבי מה ששיך לה. בעל, ילדים, רכוש.  לא נחבאת אל הכלים אבל שומרת כל הזמן על ריחוק. שכלתנית . מבליעה בדרך כלל את רגשותיה בודאי מהרבים. מדחיקה.   ראש אנליטי , בדרכה: "הגיונית"  ופרגמאטית . פועלת ע"פ תוצאות מושגות. דומיננטית בחוג הפרטי. כן, אני מניח שביבי מתייעץ איתה לא פעם  ולא מעט, סומך על הדעות שלה. יש לה הגיון ופרקטיות אבל לא בהכרח אובייקטיביות ויכולת להאזין. איננה מוותרת על ההגנות שלה. 
(אמנם היא נכוותה לא פעם- לא תמיד "בצדק".)  הרבה יותר "פולה" מאשר "סוניה". 
 מעריכה אנשים בחלק מהמקרים  אבל גם מבטלת, מתעבת.  חסרה נינוחות. יש לה משמעת עצמית אבל המתיחות הרבה שלה פורצת לעיתים  את מיגבלות ההיגיון. נראה כי היא חסרה  איתנות פנימית בכדי לקבל את העולם באופן יותר הרמוני וסלחני.
 
זה מה שיש. זו שרה,   רעית ראש הממשלה שרבים אוהבים לשנוא.  ראו גם את הממדים החיוביים.
 
אבי ויס
 
5.12.13
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים